Aktualności

Blog JetSystem

Przez praktykę do wiedzy - wytnij konkurencję na rynku pracy

Przez praktykę do wiedzy - wytnij konkurencję na rynku pracy

Dla niektórych była to pierwsza wizyta w zakładzie produkcyjnym, inni mieli okazję porównać to z technologią, jaką znają z pracy. Kolejna grupa studentów z Olsztyna przyjechała sprawdzić czym właściwie jest cięcie wodą, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. czytaj więcej »

JUDO - Najlepsi z najlepszych gościli w Elblągu

JUDO - Najlepsi z najlepszych gościli w Elblągu

Ponad 350 zawodników z całego świata, zawodnicy kadry polskiej, a także treningi ze znakomitym rosyjskim trenerem ? tak wyglądała czwarta edycja zgrupowania JUDO Camp, które odbyło się na początku roku w Elblągu. Na prowadzących zajęcia czekała niespodzianka ? wyjątkowe statuetki ze stali i kamienia. czytaj więcej »

Chodzi o to, żeby poruszyć wyobraźnię

Chodzi o to, żeby poruszyć wyobraźnię

Dlaczego drewniana rama roweru jest innowacyjna, jak stworzyć reklamę, która nie tylko cieszy oko, ale ma przesłanie oraz jak wygląda proces tworzenia ? kolejne pytania, kolejne spotkanie w ramach Waterjet Academy. Uczniowie Technikum Mechanicznego po raz czwarty w tym roku szkolnym spotkali się w Elbląskim Parku Technologicznym. Tym razem tematem przewodnim był dizajn. czytaj więcej »

Studenci zaczęli przygodę z waterjetami

Studenci zaczęli przygodę z waterjetami

Właśnie ruszyła WaterJet Academy dla studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie. 20 grudnia grupa studentów mechatroniki samochodowej i przemysłowej tej uczelni odwiedziła Elbląski Park Technologiczny, gdzie odbył się wykład, później żacy mogli się przekonać, jak waterjet radzi sobie w praktyce. czytaj więcej »

Studenci będą poznawali tajniki waterjetów

Studenci będą poznawali tajniki waterjetów

Wspólne projekty badawczo- rozwojowe, ale i praktyki, staże oraz pomoc w tworzeniu prac dyplomowych ? firma JetSystem właśnie rozpoczęła współpracę z olsztyńską Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego. Pierwsze spotkanie ze studentami odbędzie się już 20 grudnia w Elblągu. czytaj więcej »

2 / 2
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zainteresował cię temat? Zadzwoń teraz: 55 236 18 82.

Misja Grupy JetSystem

Misją Grupy JetSystem jest nie tylko sprzedaż doskonałych urządzeń oraz zapewnienie profesjonalnego wsparcia technologicznego
i serwisu, ale również szeroko pojęta edukacja na temat technologii cięcia strumieniem wodnym.