Jubilat w branży maszynowej

Solidny partner ze sporym bagażem doświadczeń. Opiekuńczy i pomocny. Towarzysz na długie lata, zawsze służący radą i wsparciem. Godny zaufania. Uczciwy. Brzmi jak anons matrymonialny? Nic z tych rzeczy. To wizytówka Grupy JetSystem, dostawcy kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet.

W ciągu ostatniej dekady Grupa JetSystem zyskała wysoką i stabilną pozycję na rynku sprzedaży waterjetów: w Polsce to marka JetSystem Polska, a w Rosji odpowiednio JetSystem RU. To osiągnięcie można przypisać renomowanemu producentowi maszyn do cięcia strumieniem wody - OMAX. Od początku swojej działalności Grupa JetSystem współpracuje właśnie z tą potężną amerykańską korporacją, która jest uznanym pionierem i światowym liderem w technologii waterjet.

- Oferując klientom produkty najwyższej jakości, niezawodne, ekonomiczne i niezwykle precyzyjne maszyny do cięcia wodą, tak naprawdę nie musimy się wielce trudzić marketingowo. Waterjety są, bowiem reklamą same w sobie. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego sprzętu, zawsze wybierze markę OMAX - twierdzi Remigiusz Filipiak, Wiceprezes Grupy JetSystem.

 

Kryza diamentowa

 

Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim pracownikom, dla których technologia waterjet jest po prostu pasją. Grupa JetSystem zatrudnia najlepszych inżynierów, specjalistów w dziedzinie obróbki materiałów, serwisu i logistyki. Nieprzerwanie współpracuje również z doświadczoną kadrą badawczo-naukową wywodzącą się z Politechniki Koszalińskiej. Właśnie taka doświadczona i wykwalifikowana kadra gwarantuje profesjonalną obsługę klienta, służy fachową radą i wsparciem.

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z przedsiębiorcami, którzy tak jak my widzą w technologii waterjet swoją przyszłość. – Skupiamy się na przekazywaniu wiadomości stricte technicznych, informujemy o nowościach w technologii, - dodaje Remigiusz Filipiak.

Grupa JetSystem organizuje szkolenia dla operatorów maszyn i bezpłatne webinaria, czyli internetowe wykłady dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej technologii. Waterjet Academy to kolejny element naszej działalności wart wspomnienia. Jest to cykliczny projekt edukacyjny dla uczniów techników odbywający się w Elbląskim Parku Technologicznym. Podczas zajęć w Laboratorium Cięcia Grupy JetSystem młodzież ma okazję poznać technologię waterjet nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jednak w centrum firmy znajduje się dział wsparcia technologicznego, działający pod nazwą WaterJet Support. Inżynierzy tego serwisu docierają ze wsparciem do użytkowników urządzeń waterjet na terenie Polski, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii.

- Świadczymy szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in. serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawę i modernizację maszyn, wymianę części i elementów, szkolimy również operatorów waterjetów, i oczywiście udzielamy porad. Dodatkowo wprowadziliśmy na rynek markę „najtańszy waterjet”. Jest ona świetną okazją dla rozwijających się klientów, którym proponujemy wymianę lub odkupienie maszyny; w ramach tej oferty dobieramy również dogodne dla naszych partnerów produkty finansowe. Podsumowując, robimy wszystko by maszyny do cięcia strumieniem wody służyły naszym klientom jak najdłużej i jak najlepiej, czyli 100 % satysfakcji - mówi Ireneusz Ruśkowski, inżynier serwisu.

 

Rottary axis

 

Grupa JetSystem to jednak nie tylko maszyny do cięcia wodą. Spółka jest także właścicielem marki JetGarnet – wysokogatunkowego ścierniwa w postaci suchego granulatu, które z powodzeniem jest wykorzystywane w technologii cięcia strumieniem wody oraz obróbce strumieniowo-ściernej.

Ponadto, na zlecenie firmy JetSystem naukowcy zaprojektowali SANdBOT – pierwsze polskie urządzenie do hydropiaskowania. SANdBOT dzięki możliwości usuwania wszelkich zabrudzenia z powierzchni technicznych i budowlanych nie uszkadzając ich powłoki, już podbija rynek.

Reasumując, Grupa JetSystem to solidny partner w szeroko rozumianej technologii waterjet. To firma, która stale się rozwija, poszukuje nowych rozwiązań; która inwestuje i codziennie podnosi standard oferowanych produktów oraz świadczonych usług. Przedsiębiorcy mogą już przerwać poszukiwania coraz nowszych i lepszych rozwiązań technologicznych, ponieważ z pewnością odnajdą je w Grupie JetSystem.

 


‹ cofnij  |  pozostałe aktualności

Bookmark and Share

Grupa JetSystem z Elbląga to firma działająca w oparciu o polski kapitał na terenie naszego kraju, a także Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rosji. Świadczymy w tych krajach zintegrowane, kompleksowe usługi sektora technologii hydrostrumieniowych.

 

Jako lider i ekspert w zakresie sprzedaży oraz serwisu maszyn do cięcia wodą, Grupa JetSystem współpracuje z najlepszymi na świecie markami OMAX i MAXIEM, należącymi do amerykańskiego koncernu OMAX Corp. – światowego lidera, dostawcy kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet.

 

Grupa jest również aktywna w obszarze innowacji technologicznych związanych z szeroko pojętym cięciem strumieniem wodnym.